ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ün Bayram Mesajı

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ün Bayram Mesajı

           Bayramlar daima birlik ve beraberliğin vesilesi, yeni başlangıçların habercisi olmuşlardır. Bu Kurban Bayramı, yaşadığımız zor günlerden umut dolu geleceğe bakmamızı sağlayan ferah bir pencere olacaktır. 

          Geçmişle gelecek arasında köprü olan, bize millet olma vasfını veren değerlerimizi, geleneklerimizi, örf ve ananelerimizi hatırlatan bayramlar; millet şuuru oluşturan ve bizleri birleştiren en öndemli değerlerimizdir.

         Yaşadığımız salgın hastalık nedeni ile bu bayram belki büyüklerimizin ellerinden öpmek, sevdiklerimizle kucaklaşmak gibi bizi biz yapan bazı geleneklerimizden uzak kalacağız ama bayram coşkusunu asla yitirmeyeceğiz. Sevgimizi ve saygımızı farklı yok ve yöntemlerle hissettirecek, bayramın ruhuna yakışan bir kutlama gerçekleştireceğiz. 

         Bu duygu ve düşüncelerle, Aziz Milletimizin ve tüm İslam aleminin mübarek Kurban Bayramı'nı en kalbi duygularımla kutluyor, bu güzel günlerin ülkemize ve bütün insanlığa huzur, barış, sağlık ve mutluluk getirmesini diliyorum.

Feyzi GÜRTÜRK

Milli Eğitim Müdürü

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.