ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdür GÜRTÜRK Basın Mensupları ile Biraraya Geldi.

Müdür GÜRTÜRK Basın Mensupları ile Biraraya Geldi.

 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ilimizde görev yapan basın ve yayın kuruluşlarının temsilcileri ile bir araya geldi. 

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK bugün basın ve yayın kuruluşlarının temsilcileri ile Öğretmenevinde bir araya geldi. Sohbet ve tanışma toplantısı şeklinde düzenlenen toplantıda yeni bir heyecan ile göreve başladığını belirten GÜRTÜRK Milli Eğitim Müdürlüğü olarak insan yetiştirmek gibi bir misyona sahip olduklarını ifade ederek, “Amacımız milli ve manevi değerlere sahip gençler yetiştirmektir” dedi. 

Müdür GÜRTÜRK konuşmasında ilimizdeki eğitim öğretim çalışmaları ile ilgili olarak genel bir perspektif çizdikten sonra ülkemizin elindeki en güçlü silahı genç nüfusumuzdur dedi. 

15 Temmuz hain darbe girişiminin ardından bir kez daha gördük ki bu ülkenin inançlı ve imanlı gençleri bizim vazgeçilmezlerimizdir. Elazığ’da o gün sokaklara dökülen binlerce genç söylenilenlerin aksine, söz konusu vatan ve millet olunca yüreklerini ve cesaretlerini ortaya koydular. 

Bu ülkenin en büyük değeri sahip olduğumuz çocuklarımızdır. Maarif camiası olarak birer pırlanta değerinde olan bu çocuklarımızı milli ve manevi değerlerine bağlı, düşünen, düşündüğünü yorumlayan ve sorgulayabilen bireyler olarak yetiştirmek bizim öncelikli hedefimizdir” dedi. 

Basın toplantısı Müdür GÜRTÜRK’ün soruları cevaplamasının ardından son buldu.

28-07-201728-07-201728-07-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.