ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ve EYUDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

 Müdürlüğümüz ve EYUDER Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

Milli Eğitim Müdürlüğü ve Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği (EYUDER) arasında eğitimde iş birliği protokolü imzalandı.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk ve EYUDER Genel Başkanı Adem Çilek arasında imzalanan iş birliği protokolü kapsamında müdürlüğümüze bağlı okul ve kurumlarda yönetici, öğretmen, öğrenci ve velilere yönelik alanlarda rehberlik çalışmaları yapılacak.

Protokol kapsamında Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü ve EYUDER arasında eğitim ve öğretim ile ilgili yapılacak faaliyetler, öğretmen, yönetici ve diğer personelin ihtiyaç duyduğu eğitim etkinlikleri, araştırma projeleri ve eğitim paydaşlarına yönelik çalışmalarda iş birliğine gidilecek.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk Eğitim Yöneticileri ve Uzmanları Derneği'nin önemli paydaşlarımızdan biri olduğunu ifade ederek;

"İlimizde hem eğitimcilerin eğitimi, hem de öğrencilerimizin akademik başarılarına katkı sunacak her türlü çalışma ve iş birliğinin içerisindeyiz. Bu anlamda eğitim alanında önemli çalışmaları olan EYUDER ile yaptığımız iş birliği kapsamında yönetici, öğretmen, personel, veli ve öğrencilerimize yönelik birçok eğitim faaliyetini programlı bir şekilde yürüteceğiz. Bu anlamda yaptığımız iş birliği protokolünün hayırlı olmasını diliyorum" dedi.

02-06-202102-06-202102-06-2021

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.