ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Müdürlüğümüz ve Fırat Üniversitesi arasında Hizmet İçi Eğitim İşbirliği-Öğretmen Eğitimi Programına İlişkin İşbirliği Protokolü İmzalandı.

Müdürlüğümüz ve Fırat Üniversitesi arasında Hizmet İçi Eğitim İşbirliği-Öğretmen Eğitimi Programına İlişkin İşbirliği Protokolü İmzalandı.

 

Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ ve Fırat Üniversitesi Rektörü Kutbeddin DEMİRBAĞ tarafından imzalanan protokol kapsamında; 

Yaşam boyu öğrenme kapsamında eğitimdeki gelişmeler, yeni uygulamalar ve bilimsel çalışmalar hakkında mesleki ve teknik Anadolu liselerinde görev yapan atölye ve laboratuvar öğretmenlerine hizmet içi eğitimler verilecek. 

Protokol kapsamında Mühendislik Fakültesi, Teknoloji Fakültesi, Sağlık Bilimleri Fakültesi, İletişim Fakültesi, Otelcilik ve Turizm Yüksek Okulu ile hizmet içi seminer işbirliğine dayalı öğretmen yetiştirme programları düzenlenecek, üniversite tarafından uygun görülen şartlarda uzmanlık desteği sağlanacak, öğretmenlerimizin üniversitenin atölye ve laboratuvarlarından faydalanmaları sağlanacak, “Kariyer Günleri” adı altında çeşitli etkinlikler ile meslek liselerinde konferans ve seminerler düzenlenecek.

 

28-06-201628-06-201628-06-2016

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.