ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

MÜSİAD’dan “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyasına Destek

MÜSİAD’dan “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyasına Destek

 

Kısa adı MÜSİAD olan Müstakil Sanayici ve İşadamları Dermeği tarafından “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyasına kitap desteği sağlandı. 

MÜSİAD Şube Başkanı Hasan UZUN ve MÜSAD Yönetim Kurulu Üyeleri 12 koliden oluşan kitap desteğini Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’e teslim ettiler. 

Şube Başkanı Hasan UZUN MÜSİAD olarak ilimizin eğitimine her türlü desteği vermeye hazır olduklarını ifade ederek; 

“İl Milli Eğitim Müdürümüz Feyzi bey göreve gelir gelmez ilimizin eğitim sorunlarına yerinde ve zamanında müdahalelerde bulundu. Başlatmış olduğu okuma seferberliği toplumumuzun ihtiyaç duyduğu önemli konulardan biriydi. Bu önemli, güzel ve anlamlı kampanyaya destek olmak adına MÜSİAD olarak biz de ekmekte tuzumuz olsun istedik. 

Ben Sayın Müdürümüze çalışmalarında başarılar diliyor, MÜSİAD olarak her zaman yanlarında olduğumuzu bilmelerini istiyorum” dedi. 

Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK’te Hasan UZUN ve MÜSİAD’lı yöneticilere teşekkür ederek; 

“MÜSİAD’ın katkılarını maddi ve manevi olarak yanımızda hissediyoruz. Yaptığımız her anlamlı işte bu güzide Sivil toplum Kuruluşumuzun yanımızda bulunması destek olması bizler için mutluluk verici ve motive edicidir. 

Elazığ Her Yerde Okuyor kampanyamız okuyan, okuduğunu anlayan, anladığını yorumlayabilen ve analitik düşünebilen çocuklarımızın yetişmesi, okuyan, bilgi üreten ve bilgiyi bilince dönüştürebilen gençlerimizin yetişmesi açısından oldukça önemlidir. 

Yeni sınav sistemlerinde artık okuma, yorumlama ve analitik düşünmeyi esas alan sorularla karşılaşacak olan çocuklarımız için okumanın önemi daha da artmıştır. 

Ben bu vesileyle başta MÜSİAD Başkanı Sayın Hasan UZUN olmak üzere, tüm yönetim kurulu üyelerine ve bu anlamlı destekle yanımızda bulunan herkese teşekkür ediyorum” dedi.

09-04-201809-04-201809-04-201809-04-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.