ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Necip Güngör Kısaparmak MTAL Kısa Film DalındaTürkiye Birincisi Oldu.

Necip Güngör Kısaparmak MTAL Kısa Film DalındaTürkiye Birincisi Oldu.

Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanlığı (ASHB) tarafından düzenlenen "Erişilebilirlik Temalı Yarışmalar Ödül Töreni" Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde gerçekleştirildi. Necip Güngör Kısaparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi  Radyo Televizyon (RTV) Alanı öğrencileri tarafından çekilen "Ben Yürüyorum, Ya siz?" adlı kısa filmin elde ettiği birincilik ödülü, Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Sayın Derya Yanık tarafından öğrencilerimize takdim edildi.

Geçtiğimiz günlerde ASHB tarafından "erişilebilirlik" teması ile düzenlenen ve Necip Güngör Kısaparmak Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi RTV alanı öğrencilerinin "Ben Yürüyorum, Ya Siz?" adlı kısa filmle birinci olduğu yarışmanın ödül töreni gerçekleştirildi. Cumhurbaşkanlığı Millet Kütüphanesinde gerçekleştirilen törene film ekibini temsilen öğrencilerimiz Fatma Nur Çelik ve Süleyman Seçkin katıldı.

 Kezban Kinter, Esmanur Polat, Ardacan Ekşi, Sudenaz Hetto, Rümeysa Doğan ve Tuğçenaz Karataş'ın oluşturduğu film ekibini temsilen sahneye çıkan öğrencilerimiz Fatma Nur Çelik ve Süleyman Seçkin, ödülü Aile ve Sosyal Hizmetler Bakanı Derya Yanık'ın elinden aldı. Tören sonrası Bakan Yanık'la fotoğraf çektiren ve kısa süre sohbet etme fırsatı bulan öğrencilerimiz;

"Arkadaşlarımızı temsilen törene bizler katıldık ancak bu bir ekip işi. Her bir arkadaşımız ekibin önemli bir parçasıydı. Okulumuzun adını duyurduğumuz ve elde ettiğimiz başarıdan dolayı mutlu ve gururluyuz" ifadelerini kullandı.

Öğrencilerimizi elde ettikleri başarıdan dolayı kutlayan Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT, Ulusal düzeyde yapılan bu yarışmada öğrencilerimizin kendi alanlarında elde ettikleri başarı hepimizi gururlandırdı. Başarıda emeği geçen tüm meslektaşlarımı ve öğrencilerimizi tebrik ediyorum dedi.

04-07-202204-07-202204-07-202204-07-2022

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.