ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Öğrencilerimiz Başarıları ile Gögsümüzü Kabarttılar.

Öğrencilerimiz Başarıları ile Gögsümüzü Kabarttılar.

03-07 Mart 2019 tarihleri arasında Antalya’da yapılan Türkiye Bilek Güreşi Yarışmalarında Türkiye 1. Olan ilimiz Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi öğrencisi Özcan ATEŞ, Maraş ilinde yapılan Türkiye Kick Boks Müsabakalarında Türkiye 2. Olan Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi öğrencisi Helin Kevser ŞENGÜR ile yine Milli Eğitim Bakanlığının düzenlediği “Öğrencilerle 2023’e Koşuyoruz” konulu Logo Tasarım Yarışmasında Türkiye 1. Olan Sevil ÖLMEZ  bugün Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

Şehit Piyade Binbaşı Zafer Kılıç Anadolu İmam Hatip Lisesi Müdürü Hikmet USAL Türkiye Bilek Güreşi Şampiyonu olan Özcan ATEŞ ile birlikte müdür GÜRTÜRK’ü ziyaret ederek öğrencisinin başarısı hakkında bilgi verdi.

Gazi Mesleki ve Teknik Anadolu Lisesi Müdürü Ali CANPOLAT ile Bilişim Teknolojileri Alanı öğretmeni Mehmet KAVAKLI’ da başarılı öğrencilerine eşlik ederek müdür GÜRTÜRK’ü bilgilendirdiler.

Başarılı öğrencilerle tek tek ilgilenen ve durumlarıyla ilgili bilgi alan GÜRTÜRK;

“Elazığ eğitim alanında gösterdiği başarılarını artık sosyal, kültürel ve sportif alanlardaki başarıları ile de perçinlemeye başlamıştır. Ardı ardında okullarımızdan ve öğrencilerimizden güzel haberler almaya devam ediyoruz.

Biz her zaman akademik başarı ile sosyal ve sportif başarının birbirini dengelediğini, birbirine olumlu etki ettiğini konuşmalarımızda ve toplantılarımızda okul müdürlerimize ve yöneticilerimize ifade etmiştik.

Elazığ, insan kaynağı açısından gerçekten büyük ve kaliteli bir potansiyele sahip.  Öğrencilerimize fırsat verilirse her şeyin en iyisini yapabileceklerini bizlere bir kez daha ispatladılar.

Geçen hafta Türkiye Şampiyonu bir futbol takımımızı ağırladık. Bugün Güreş Şampiyonu bir öğrencimizi, Kick Boksta Türkiye ikincisi olmuş bir öğrencimizi ve yine Bakanlığımızın düzenlediği e-twinning yarışmasında Logo Tasarım dalında Türkiye 1. Olmuş bir öğrencimizi ağırlamanın mutluluğunu yaşıyorum.

Bizler bu çocuklarımıza sahip çıkarak önlerindeki engelleri kaldırmaya devam edeceğiz. Önümüzdeki günlerde bu başarıların artarak devam edeceğine de inanıyoruz. Çünkü biz çocuklarımıza inanıyoruz, onların yetenek ve kabiliyetlerine inanıyoruz. Onlar da kendilerine güvenirlerse aşamayacakları hiçbir engel yok. İnanmak Başarmanın Yarısıdır diyerek ilk adımı onlar atacaklar, büyükleri olarak da biz elimizden gelen her türlü desteği onlara sağlayacağız” dedi.

                Elde ettikleri başarılı sonuçlarla tüm öğrencilerimizi ve öğretmenlerimizi kutluyor, başarılarının devamını diliyoruz.

12-03-201912-03-201912-03-201912-03-201912-03-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.