ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Okul Müdürlerimiz İle Video Konferans Yöntemi İle Bir Araya Geldik

Okul Müdürlerimiz İle Video Konferans Yöntemi İle Bir Araya Geldik

Yeni tip Korona virüs tehdidi nedeni ile Uzaktan Eğitim ile eğitimine devam eden öğrencilerimizin durumları ile ilgili yapılan çalışmaları değerlendirmek, süreç içerisinde okullarımız tarafından alınan tedbirleri görüşmek, öğrencilerimize daha hızlı bir şekilde ulaşmanın yöntemleri üzerinde görüş alış verişinde bulunmak üzere bugün Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ilimiz genelinde görev yapan tüm okul müdürlerimiz ile bir Video Konferans gerçekleştirdi.

Yaklaşık bir saat süren konferans süresince  müdürlüğümüzün talepleri okullarımıza iletilirken, okul müdürlerinin de sistem üzerinden sordukları sorulara Müdür GÜTRÜRK tarafından cevap verildi.   İçinde bulunduğumuz zorlu sürecin el birliği ve dayanışma ile atlatılabileceğini ifade eden GÜRTÜRK, bu süreç içerisinde öğretmenlerimizin mutlaka her türlü iletişim kanalı ile öğrencilerimize ulaşmalarını ve hem EBA TV ve portalı aracılığı ile hemde güvenli diğer iletişim kaynakları ile çocukların ders takiplerinin yapılmasını istedi. Yaşadığımız sürecin bir tatil süreci olmadığını okul müdürlerine ifade eden GÜRTÜRK;  "Türkiye ancak bir kaç büyük ülkenin yapabildiği şeyi Uzaktan Eğitimi uygulayarak milyonlarca öğrencisine ulaşabiliyor. Bu süreçte tüm öğretmenlerimizin gösterdiği çaba ve özveriyi takdirle karşılıyoruz. Çabamız çocuklarımızın bu süreci en az zararla atlatabilmelerini sağlamaktır" dedi.

10-04-202010-04-202010-04-2020

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.