ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Ölçme Değerlendirme Merkezimizin Açılışı Gerçekleştirildi.

Ölçme Değerlendirme Merkezimizin Açılışı Gerçekleştirildi.

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü bünyesinde 2018 yılı Mart ayında kurulumu yapılan Ölçme Değerlendirme Merkezi resmi açılışı İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Milli Eğitim Müdür Yardımcıları ve Şube Müdürlerinin katılımıyla gerçekleştirildi.

Atatürk Anaokulu zemin katta hizmet verecek Ölçme Değerlendirme Merkezi açılışında konuşan İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi Gürtürk, Merkezin ilimiz için hayırlı işler yapacağını dile getirerek “Ölçme-Değerlendirme bir ilin eğitim kalitesini artıracak ve ölçme anlamında Elazığ iline standart sağlayacak en temel birimdir. Öğrettiklerimizi öğrencinin ne kadar anladığını, hangi kazanımın ne derece edinildiğini ve aynı zamanda programın da geri dönütünün alınmasında Ölçme ve Değerlendirme Merkezi bize ışık tutacaktır. Bu Merkezin iyi işler yapacağına inanıyorum.” dedi.

Ölçme, Değerlendirme ve Sınav Hizmetlerinden sorumlu Şube Müdürü Ferhat Emre de açılışta konuşarak Merkezin Elazığ’ın eğitimine çok önemli katkılar sağlayacağını vurguladı. Emre;

 “Mart ayından bu yana çok yoğun çalıştık. Sonunda fiziki anlamda güzel bir binaya sahip olduk. Bize bu konuda her türlü yardımı yapan Müdürümüz Feyzi Gürtürk’e, diğer il yöneticilerine ve işin mutfağında beraber çalıştığımız ekibime çok teşekkür ediyorum. İnşallah ileriki dönemde yapacağımız güzel işlerle ilimize fayda sağlayacağız.” dedi.

03-12-201803-12-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.