ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

ÖSYM Tarafından Yapılan KPSS-2023/4 Yerleştirmeleri Sonucunda Müdürlüğümüze Sözleşmeli Personel Olarak Yerleşen Adaylara İlişkin Duyuru

 

Ölçme, Seçme ve Yerleştirme Merkezi Başkanlığının (ÖSYM) KPSS -2023/4 yerleştirmeleri sonuçlarına göre Müdürlüğüze  Sözleşmeli Büro Personeli, Hemşire, Diyetisyen ve Sözleşmeli Mühendis olarak yerleşenlerden istenilen belgeleri Müdürlüğümüz İnsan Kaynakları Yönetimi Şube Müdürlüğü Personel Atama Birimine  ve Kurum Adresine adresine; 24 Nisan-02 Mayıs 2023 tarihleri arasında mesai bitimine kadar elden veya posta yoluyla teslim etmeleri gerekmektedir. 

 

(Posta ile yapılan başvurularda, belgelerin son başvuru tarihine kadar Genel Müdürlüğümüze ulaşmış olması gerekmektedir. Postadaki gecikmeler dikkate alınmayacaktır.)

Adaylardan İstenilecek Belgeler;

7201 sayılı Tebligat Kanunu çerçevesinde tebligat yapılmak suretiyle adaylardan istenecek belgeler;

1-2023/4 Millî Eğitim Bakanlığının Sözleşmeli Pozisyonlarına Yerleştirme Sonuç belgesi.

2- 2022 KPSS sonuç belgesi.

3- Diploma aslı veya onaylı örneği, (adaylar başvuru tarihinin son günü olan 06.06.2022 tarihi itibarıyla başvuruda bulunduğu eğitim düzeyi ve alanında mezun durumda olmaları gerekmektedir).

5- Güncel tarihli adli sicil kaydını gösterir belge.

6- Görevini devamlı yapmasına engel olabilecek akıl hastalığının bulunmadığına dair sağlık raporu. (Heyet Raporu Tam Teşekküllü devlet hastanesinden veya eğitim araştırma hastanesinden alınacaktır.) (Siyahla renkle belirtilen ibareniz özellikle raporda bulunması gerekmektedir.)

7- 3 adet vesikalık fotoğraf.

8- Mal bildirim beyannamesi. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) (İndir)

9- Kamu Görevlileri Etik Sözleşmesi.  (İndir)

10-Erkek adaylar için e-devlet üzerinden alınacak barkodlu askerlik durum belgesi.

11- Atama Başvuru Formu. (Formun elektronik ortamda doldurularak imzalanmış şekilde teslim edilmesi gerekmektedir.) (İndir)

12-Evrak teslim üst yazısı. (İndir)

13-Özgeçmiş

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.