ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Eğitim Meslek Lisesi Ziyareti

Özel Eğitim Meslek Lisesi Ziyareti

           İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ ve Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesindeki öğrencilerimizi ziyaret ettiler.

           Okulda eğitim gören öğrenciler ile bir araya gelen Başkan YANILMAZ ve Müdür BAĞLITAŞ okul müdürü Engin YILMAZ´dan  okulun çalışmaları ve öğrenciler hakkında bilgi aldılar.  

              İşitme Engelli çocuklara eğitim veren Elazığ Özel Eğitim Meslek Lisesi’nden övgüyle bahseden Başkan Yanılmaz, “Elazığ Belediyesi olarak engellilere yönelik bir çok çalışmanın içerisinde yer aldık. Bunlardan en önemlisi İşitme Engelliler Spor Kulübüdür. Avrupa’da ülkemizi temsil edecek olan şampiyon takımımızla gurur duyuyoruz” dedi.  

              İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ´da Başkan YANILMAZ´ın ziyaretinen duyduğu memnuniyeti ifade ederek, desteklerinden ve ziyaretinden dolayı Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ´a  teşekkür etti.   Okul öğrencileri İl Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ ve Belediye Başkanı Mücahit YANILMAZ´a ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek  birer tablo hediye ettiler.   Başkan YANILMAZ ve Müdür BAĞLITAŞ okuldaki incelemelerinin ardından öğrenciler ile birlikte yemek yediler.

          

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.