ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Özel Okul Müdürlerimiz İle Toplantı Gerçekleştirdik.

Özel Okul Müdürlerimiz İle Toplantı Gerçekleştirdik.

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK, ilimizde yaptıkları başarılı çalışmalarla eğitim ve öğretime katkı sunan Özel Okullarımızın Müdürleri ile Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulu Toplantı Salonunda bir araya geldi.

Özel Öğretim Kurumları Şubesinden sorumlu Müdür Yardımcısı Vedat DEMİRAL’ın da katıldığı toplantıda, özel okullarımızın çalışmaları ile ilgili istişarelerde bulunuldu.

Toplantıya başkanlık yapan Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK öncelikle LGS’deki başarıya değinerek, bu başarıdaki katkılarından dolayı özel okullarımızın müdürlerine teşekkür etti.

GÜRTÜRK konuşmasında;

“2018 yılı LGS ‘de ilimiz Türkiye genelinde 9. Sıraya yükselmiştir. Bunda Özel Okullarımızın katkısının farkındayız. Bu başarının elde edilmesinde öncelikle ilimize sunmuş olduğunuz katkı için sizlere ve şahsınızda tüm öğretmenlerinize teşekkür ediyorum.

         Hiçbir başarının tesadüf olamayacağı gerçeği ile birlikte elde ettiğimiz bu başarının kalıcı olması ve ilimizin ilk 10 içerisindeki yerini koruması için çalışmalarımızı aynı azim ve kararlılıkla sürdüreceğiz.

         Elazığ Milli Eğitim Müdürlüğü olarak bizim Resmi veya Özel olarak kurum bazında yaptığımız hiçbir ayrım yok. Elde edilen başarı hepimizin başarısıdır. Bu başarıya katkı sunan her kurum da bizim için değerlidir.

         Özel okullarımız olarak ilimizde Toplamda 52 okul, 816 öğretmen ve 5.842 öğrenci ile bu şehrin eğitim alanında gelişmesi, kalkınması ve başarı elde etmesi için gayret sarf ediyorsunuz.

         Bu gayretleriniz için kurumum adına hepinize teşekkür ediyorum. Bizler eğitimciler olarak aynı hedefe yönelen, tek gayesi çocuklarımıza iyi bir eğitim vererek onların ve ülkemizin geleceğini garanti altına almak olan insanlarız.

         Kurumlarımız arasındaki işbirliği ve koordinasyonun artması, çalışmalarımızın hızlı ve etkin bir biçimde sonuçlanması, vatandaşa kaliteli hizmet ve öğrenci odaklı planlama ilimize başarı olarak yansıyacaktır” dedi.

         Toplantıda Milli Eğitim Müdürlüğünün özel okullarımızdan olan beklentileri dile getirilerek, başarının arttırılmasında ne gibi çalışmalar yapılabileceği ile ilgili görüş alış verişinde bulunuldu.

        

20-12-201820-12-201820-12-201820-12-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.