ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Palu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Öğrencileri Başarılarını Paylaştılar.

İlimizde yapılan 15-16 yaş ve 17-18 yaş Serbest Güreş müsabakalarında il birincisi olan Palu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi öğrencileri başarılarını Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ ile paylaştılar.
Palu Mesleki ve Teknik Eğitim  Merkezi Öğrencileri Başarılarını Paylaştılar.

 

Müdürlüğümüz ve  Gençlik Spor Müdürlüğü  tarafında düzenlenen Gençler 15-16 yaş ve 17-18 yaş Serbest Güreş İl Seçmelerine Palu  Mesleki Teknik Eğitim Merkezi Müdürlüğü bünyesinde katılan Öğrenciler derece yaparak İl birincisi  oldular.

 

                İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes KAYA Palu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezi Müdürü Fethulla KILINÇ ve METEM Beden Eğitimi Öğretmeni Murat ÖĞREDEN’in koordinesinde Palu Mesleki ve Teknik Eğitim Merkezinde öğrenim gören öğrenciler 15-16 ve 17-18 yaş arası Serbest’te İl seçmelerine katıldı. Yapılan müsabakalar sonrasında il birincisi olan;

 

Resul CİRİT, Haydar AVCI, Hamdullah GÜRATEŞ, Onur KARATAŞ ile 17-18 yaş gurubunda il birincisi olan  Bünyamin YILDIZ, Ferit KARABULUT, Musa ATAŞ, Enes YAMAN ve Nurullah TOSUN İl Dışında Elazığ  adına müsabaka yapmaya hak kazandılar.

 

Başarılı öğrenciler bugün Palu İlçe Milli Eğitim Müdürü Yafes KAYA, METEM Müdürü Fethulla KILINÇ ve Beden Eğitimi öğretmeni Murat ÖĞREDEN’in eşliğinde İl Milli eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’ı ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

 

Öğrencileri makamında ağırlayan Müdür BAĞLITAŞ;

 

“Ata sporumuz olan güreşte aynı okuldan bu kadar öğrencimizin başarılı olması beni oldukça memnun etmiştir. Biz okullarımızın her türlü sosyal, kültürel ve sportif etkinliklerine destek olmaya devam edeceğiz. Çünkü bu etkinlikler öğrencilerin akademik başarılarını da olumlu etkileyen, kişisel gelişimlerine katkı sunan ve özgüven sahibi birer birey haline gelmelerini destekleyen etkinliklerdir.

 

Ayrıca öğrencilerimizi her türlü kötü alışkanlıktan ve bağımlılıktan da uzak tutabilecek faaliyetlerdir. Yarınlarımızın teminatı olan, ülkemizin geleceğinin sahibi olan siz değerli öğrencilerin en yakın aile çevrenizden başlayarak, yaşadığınız kente ve ülkeye hizmet eden birer yetişkin insan olmanız, kötü alışkanlıklardan uzak durmanıza, ruh ve beden sağlığınızı koruyarak milletimizin size en çok ihtiyaç duyacağı zamanlarda hazır olmanıza bağlıdır.

 

Bu yüzden ben siz sevgili gençlerimizi başarılarınızdan dolayı kutluyor, size emek veren öğretmen ve idarecilerinizi de   tebrik ediyorum” dedi.

 

Ziyaretin sonunda Müdür BAĞLITAŞ öğrencilerimizi ve antrenör öğretmenlerini başarılarından dolayı tek tek kutladıktan sonra çeşitli hediyelerle ödüllendirerek hatıra fotoğrafı  çektirdi.

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.