ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Proje Bilgilendirme Toplantılarımız Gerçekleştirildi

Proje Bilgilendirme Toplantılarımız Gerçekleştirildi

 

Müdürlüğümüz Ar-Ge Biriminin koordinasyonunda, il merkezindeki tüm eğitim kurumlarından gönüllülük esasına göre belirlenmiş öğretmenlere yönelik olarak “Proje Bilgilendirme Eğitimleri” başlatıldı. 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK konuyla ilgili olarak yaptığı açıklamada;

 Bakanlığımızın 2023 Vizyon Belgesi kapsamında belirlenen hedeflere ulşamak için hepimizin bir kat daha fazla çalışması, üretmesi gerekiyor. Eğitimciler olarak bizim görevimiz ülkemizi yarınlara taşıyacak olan çocuklarımıza daha kaliteli bir eğitim ortamı sunmaktır. 

Hepimizin hedefi ve yolu birdir. Güçlü Türkiye vizyonuyla çıktığımız bu yolda bizim göstereceğimiz çaba ve emek çocuklarımıza örnek olacak, onların yolunu aydınlatacaktır. 

Gelişmiş ülkeleri ve onların eğitim sistemlerini incelediğimiz zaman onların AR-GE yatırımlarına verdikleri değeri görüyoruz. Bizler çocuklarımızı yetiştirirken üretken olduğumuz sürece başarılı olabiliriz. 

Burada gönüllü olarak bulunan öğretmenlerim ve meslektaşlarım nasıl proje hazırlanacağı ve proje hazırlama süreçleri ile ilgili olarak çalışma toplantıları gerçekleştirecekler. 

Ben bu toplantılarımızın tüm katılımcı meslektaşlarıma fayda getirmesini ve ilimizde bir farkındalık oluşturmasını diliyorum” dedi. 

4 gün boyunca 30 kişilik gruplar halinde yapılan eğitimlerinde; TÜBİTAK, ulusal/uluslararası, e Twinning, ERASMUS+ ve yerel projelerden görüşüldüğü proje sunuları, örnek projeler, sorun alanları ve çözüm önerileri ele alındı.

 

 

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.