ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Mehmet Akpınar İlkokulunun Sevimli Öğrencilerinin Ziyareti...

Şehit Mehmet Akpınar İlkokulunun Sevimli Öğrencilerinin Ziyareti...

İlköğretim Haftası programı kapsamında Şehit Mehmet Akpınar İlkokulunun sevimli minikleri Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ü ziyaret ettiler.

        Şehit Mehmet Akpınar İlkokulu Okul Müdürü Fethi Ahmet ERSARI ve okul Öğretmeni Şeyda Özgen ile müdürlüğümüzü ziyaret eden öğrenciler Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK tarafından kabul edildi.

        Ziyarette yeni eğitim öğretim yılının başta öğrencilerimiz olmak üzere tüm öğretmen ve eğitim çalışanları ile velilerimize hayırlı olmasını dileyen GÜRTÜRK ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek;

"Çocuklarımız bizim göz bebeğimiz ve sahip olduğumuz en kıymetli hazinemiz. Biz öğretmenler onların gözlerindeki ışıltıya aşığız. Onların mutluluğu ve başarıları bizim de sevinç kaynağımız. Eğitim yöneticileri ve öğretmenleri olarak onların en iyi eğitim ortamlarında eğitim görmeleri, kendilerini mutlu hissetmeleri bizim sorumluluğumuz. Bizim onlardan tek isteğimiz okumaları ve derslerini çalışmaları.

Ben hem kıymetli okul müdürümüz ve öğretmenimize hem de kendileri birer çiçek olan sevgili yavrularımıza bu güzel ziyaretleri için teşekkür ediyorum" dedi.

Öğrencilerimizle bir süre sohbet eden Müdür GÜRTÜRK daha sonra Elazığ Her Yerde Okuyor Projesi kapsamında kitap hediye ederek hatıra fotoğrafı çektirdi.

19-09-201919-09-201919-09-201919-09-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.