ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Şehit Önder PINAR´ın Ailesini Adının Verildiği Okulda Ağırladık.

Şehit Önder PINAR´ın Ailesini Adının Verildiği Okulda Ağırladık.

Şehit Astsubay Önder Pınarı´ın ailesi şehidimizin adının verildiği okulu ziyaret etti. Fırat Kalkanı harekatında şehit düşen Topçu Astsubay Kıdemli Çavus Önder Pınarı´ın adının verildiği eski Dumlupınar Ortaokulunun bugün önemli konukları vardı.

Şehidimizin adının verildiği okul bugün şehidimizin babası Muzaffet PINAR ve annesi Songül PINAR´ı ağırladı. Şehidimizin ailesinin ziyareti esnasında İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ve okul müdürü Zülfü YAPICI misafirlerimize eşlik etti.

Müdür GÜRTÜRK vatan savunmsı esnasında şehit düşen Astsubayımız Önder PINAR´ın adını bu okulumuza verirken  bu milletin kendisine olan minnet borcunu biraz da olsa ödemiş oluyoruz. Bu ülke vatan uğrunda şehit düşenlerin, bu uğurda can verenlerin sayesinde ayakta durmaktadır. Rabbim onları cennetiyle şereflendirip Peygamber efendimize komşu edecektir inşaallah. Çünkü şehitler Allah tarafından yüce kitabımızda cennet ile müjdelenmişlerdir.

Şehidimizin değerli anne ve babasına tüm milletimiz adına bir kez daha teşekkür etmek istiyorum. Şehitlerimizin aileleri artık tüm milletimizin ailesidir. Başımızın tacıdırlar. Kendilerinin bu ziyareti, çocuklarının adının verildiği bu okula gelmeleri bizleri onurlandırmıştır.

Onlara bir kez daha teşekkür ediyorum, evlatları artık bu milletin evladıdır" dedi.

Müdür GÜRTÜRK daha sonra şehidimizin babası Muzaffer PINAR´a Kur´an-ı Kerim ve Türk Bayrağı, annesi Songül PINAR hanımefendiye de plaket sundu.

25-10-201725-10-201725-10-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.