ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SGK Elazığ İl Müdürlüğünden Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına Destek

SGK Elazığ İl Müdürlüğünden Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına Destek

 

Elazığ Valiliğinin koordinasyonunda müdürlüğümüz tarafından başlatılan Elazığ Her Yerde Okuyor kampanyasına Sosyal Güvenlik Kurumu Elazığ İl Müdürlüğünden de destek geldi. 

Elazığ Sosyal Güvenlik Kurumu İl müdürlüğü tarafından kampanya çerçevesinde okul ve öğrencilerimize dağıtılmak üzere kitap bağışında bulunuldu. 

SGK İl Müdür Yardımcısı M.Sıtkı ERMAN ile Nevzat MAMUR ve Levent KARAKUŞ kampanya kapsamında SGK çalışanları tarafından toplanan kitapları müdürlüğümüze teslim ettiler. 

Müdür Yardımcısı M. Sıtkı ERMAN;  Kitap okumanın çok önemli olduğunu, insanın düşüncesini ve zihin dünyasını geliştirdiğini biliyoruz. Dinimizin ilk emri “Oku” dur. Okumak bilincin davranışa dönüşmesi için çok önemlidir dedi. 

Milli Eğitim Müdür Vekili Vedat DEMİRAL katkılarından dolayı SGK yetkililerine teşekkür ederek, bu kampanya çerçevesinde bağışlanan her kitap çocuklarımızın zihin dünyalarına açılan yeni bir kapının anahtarıdır. Kitaplar ihtiyacı olan çocuklarımıza gönderilecektir dedi. 

            Beraberlerinde getirdikleri kitapları Şube Müdürü Metin ÖZGEN’ e teslim eden SGK yetkilileri hatıra fotoğrafı çektirdikten sonra kurumdan ayrıldılar.

14-03-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.