ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

SGK İl Müdürlüğü’de Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına Dahil Oldu

SGK İl Müdürlüğü’de Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyasına Dahil Oldu

 

Müdürlüğümüz tarafından başlatılan Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyası kapsamında Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK SGK İl Müdürlüğünü ziyaret ederek personele kitap dağıttı. 

SGK ziyaretinde ilk olarak İl müdürü Ayhan TUNCER’i makamında ziyaret eden GÜRTÜRK kampanya ile ilgili bilgiler verdi. Başlatılan okuma seferberliğinde amaçlarının okumayı sevdirmek ve okuma kültürünü yerleştirmek olduğunu ifade eden Gürtürk; 

İlimizde bulunan tüm kamu kurum ve kuruluşları bu kampanyaya destek vermelidir. Çünkü bu topyekûn ülkemizin ve milletimizin meselesidir. Okunan ve okuduğunu anlayan, algıları açık ve uyanık bir toplum olmak zorundayız. 

Çevremizde olup bitenleri algılayabilmek, dışardan gelebilecek her türlü tehdide karşı zihnimizi uyanık tutmak ancak bilinçli bir nesil yetiştirmekle olur. Biz okuma seferberliğini başlatırken hedef kitle belirlemedik, çünkü okumanın ve öğrenmenin yaşı yoktur. “Beşikten mezara ilim öğrenin” diyen bir peygamberin ve ilk emri “Oku” olan bir dinin mensuplarıyız. dedi. 

SGK İl Müdürü Ayhan TUNCER’de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek; 

İl Milli Eğitim Müdürlüğünün başlatmış olduğu okuma kampanyasına bizlerde yürekten destek veriyoruz. Okumayan zihinler uykuda olan zihinlerdir, yorgun zihinlerdir. Bu kampanyaya tüm personelimiz ile bizlerde destek olacak ve kampanyanın gelişmesi için elimiden gelen her türlü gayreti sarf edeceğiz dedi. 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ve SGK İl Müdürü Ayhan TUNCER daha sonra birlikte “Elazığ Her Yerde Okuyor” kampanyası kapsamında SGK personeline kitap dağıttılar.

26-01-201826-01-201826-01-201826-01-201826-01-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.