ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

STK´ların tebrik Ziyaretleri Sürüyor

STK´ların tebrik Ziyaretleri Sürüyor

 

Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’e Hayırlı Olsun Ziyaretleri Devam Ediyor. 

İl Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK göreve başlaması münasebeti ile kendisine hayırlı olsun ziyaretinde bulunan konuklarını ağırlamaya devam ediyor. 

Ziyaretler kapsamında bugün ilimizde faaliyetlerini yürüten çeşitli Sivil Toplum Kuruluşları ve müdürlüğümüze bağlı kurum ve kuruluşların yönetici ve çalışanları İl Müdürü GÜRTÜRK’e ziyaretlerde bulundular. 

İHH İnsani Yardım Vakfı Başkanı Abdullah KÖMÜRLÜ ve yöneticileri, Kadın ve Demokrasi Derneği KADEM Elazığ Şube Başkanı Esra SOYLU, TÜGVA Elazığ İl Temsilcisi Mustafa ŞERİFOĞULLARI, İmam Hatip Platformu Başkanı Turgut TUNÇ ve Cumhuriyet Kız Anadolu İmam Hatip Lisesi Okul Aile Birliği Başkanı Mustafa SERDAR, Elazığ Öğretmenevi ve Akşam Sanat Okulu Müdürü Atilla YILMAZ ve yöneticileri ile müdürlüğümüz çalışanları İl Müdürü GÜRTÜRK’e hayırlı olsun ziyaretinde bulundular. 

Ziyaretlerden duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdür GÜRTÜRK Sivil Toplum Kuruluşlarının İl Milli Eğitim Müdürlüğünün önemli paydaşları olduğunu, bu şehirde yaşayan herkesin amacının bu aziz şehre hizmet etmek olduğunu ve bu noktada da yollarının ilimizde hizmet veren tüm STK’lar ile kesiştiğini ifade etti.

12-07-201712-07-201712-07-201712-07-2017

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.