ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

TEOGS Toplantısı Gerçekleştirildi.

TEOGS Toplantısı Gerçekleştirildi.

 2014-2015 Eğitim Öğretim yılı 2. Dönemine ait Ortaokul 8. Sınıf Öğrencilerine yönelik İlimiz Merkez ve İlçelerinde bulunan toplam 108 Sınav Merkezinde 29-30 Nisan 2015 tarihleri arasında yapılacak olan Temel Eğitimden Ortaöğretime Geçiş Sistemi (TEOGS) Ortak Sınavlar ile ilgili olarak Öğretmen evi ve Akşam Sanat Okulunda bir toplantı gerçekleştirildi.

 

İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ başkanlığında gerçekleştirilen toplantıya  Maarif Müfettişleri Başkanı, emniyet ve jandarma temsilcileri, sınavda görev alacak olan İl Temsilcileri, Bina Sınav Komisyonu Başkanları, Şube Müdürleri ve  İlçe Milli Eğitim Müdürleri katıldılar.

Toplantıda sınavda görev alacak olan yönetici ve sınav yürütücülerine sınav uygulama esasları ile ilgili bilgi veren Müdür BAĞLITAŞ, Elazığ´da bugüne kadar yapılan sınavlarda hiç bir sorun yaşanmadığını, alınan bütün önlemlerle sınava hazır olduğumuzu ifade ederek;

"TEOGS ile ilgili olarak da her türlü önlem Valiliğimizin koordinasyonunda sağlanmıştır. Emniyet Müdürlüğü ve Jandarma Komutanlığı sınav ile ilgili her türlü emniyet  tedbirini alırken, bizlerde sınav yürütücüleri olarak üzerimize düşen görevi en iyi şekilde yerine getireceğiz" dedi.

Toplantı Sınav Uygulama Esasları ile ilgili İl Temsilcileri ve Bina Sınav Komisyonu Başkanlarına bilgilendirme yapılmasının ardından son buldu.

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.