ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye 2. Olan Boksör Öğrencimizin Ziyareti

Türkiye 2. Olan Boksör Öğrencimizin Ziyareti

 

29 Ocak-05 Şubat tarihleri arasında Niğde ilinde yapılan Ferdi Genç Erkekler Türkiye boks Turnuvasında mücadele eden Balakgazi Anadolu Lisesi 12. Sınıf öğrencisi Ferhat CANPOLAT Türkiye 2. Oldu.

Öğrencimiz Ferhat CANPOLAT Okul Müdürü Cevdet CANPOLAT ve Antrenörü Milli Boksör Orhan AYDIN ile birlikte İl Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ederek başarısını paylaştı.

Türkiye 2. Olan öğrencimizin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti ifade eden Müdür GÜRTÜRK;

“Gençlerimizin elde ettikleri her başarıyı takdirle ve mutlulukla karşılıyorum. Bizim çocuklarımız çalışıp azmettikleri zaman her şeyin en iyisini yapacak kabiliyete sahiptir. Buna bir kez daha şahit oluyoruz. Genç kardeşimiz Ferhat çalışmasının ve azminin ödülünü Türkiye 2.liği gibi önemli bir derece elde ederek göstermiş oldu.

Ben hem sporcumuzu hem de onu yetiştiren değerli öğretmenimiz ve antrenörümüz Orhan AYDIN ile onlara bu imkanı sunan okul müdürümüz Cevdet CANPOLAT’a teşekkür ediyorum.

Biz çocuklarımızın ve gençlerimizin her türlü başarılarının arkasında olacak, onların önünü açacak ve sevinçlerine ortak olacağız. İmkan verildiği takdirde çocuklarımızın başaramayacağı hiçbir şey yok.

Bir kez daha bu güzel başarıyı benimle paylaştıkları için de ayrıca teşekkür ediyorum” dedi. Müdür GÜRTÜRK genç sporcumuza çeşitli hediyeler vererek hatıra fotoğrafı çektirdi.

09-02-201809-02-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.