ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim KIYICI´dan Müdürlüğümüze Ziyaret

Türkiye Kick Boks Federasyonu Başkanı Salim KIYICI´dan Müdürlüğümüze Ziyaret

 

Yaklaşık 5 bin sporcunun katıldığı Türkiye Kick Boks Şampiyonası 4 Temmuz tarihinde Elazığ’da başlamıştı. 

11 Temmuz tarihine kadar sürecek olan şampiyona için ilimize gelen Türkiye Kick Boks Federasyonu ve WAKO Avrupa As Başkanı Salim KIYICI Gençlik ve Spor Hizmetleri İl Müdürü Sedat ACAR ile birlikte Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK’ü ziyaret ettiler. 

Ziyarette KIYICI’ya Fırat Üniversitesi Spor Bilimleri Akademisi Dekanı Doç.Dr. Mustafa KARADAĞ, Kick Boks Federasyonu Genel Sekreteri Harun DEMİR, Milli Takım Antrenörü Abdullah ALAN ve Genel Koordinatör Hüseyin ŞAHBAZ’da eşlik ettiler. 

5000’e yakın sporcunun katıldığı ve 11 Temmuz tarihinde sona erecek olan müsabakalara katılan sporcular arasından Milli Takımın belirleneceğini ifade eden Federasyon Başkanı Salim KIYICI, sporcuların konaklamalarında ve organizasyonda destek sağlayan Milli Eğitim Müdürü GÜRTÜRK’e plaket vererek desteklerinden dolayı teşekkür etti. 

Müdür GÜRTÜRK de ziyaretten duyduğu memnuniyeti ifade ederek, böyle büyük bir organizasyonun ilimizde yapılıyor olması bizler için mutluluk verici bir durum. Elazığ’a gelen sporcularımızın konaklamaları için tüm okul pansiyonlarımızı seferber ettik. Milli Eğitim camiası olarak her zaman sporcularımızın yanındayız. Üzerimize düşen ne varsa yerine getirmeye hazırız dedi.

06-07-201806-07-201806-07-2018

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.