ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Öğretmenler Kupası Finallerinde Mücadele Eden Kadın Masa Tenisi Takımımız Türkiye 1.'si Oldu.

Türkiye Öğretmenler Kupası Finallerinde Mücadele Eden Kadın Masa Tenisi Takımımız Türkiye 1.'si Oldu.

 

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı, resmî ve özel her tür ve seviyedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin; Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde iletişim ve motivasyonun artırılması, okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi için başlatılan Türkiye Öğretmenle Kupasının finaline kalma başarısı gösteren Kadın Masa Tenisi ekibimiz Türkiye birincisi olarak göğsümüzü kabarttı.

Özel Eğitim Meslek Lisesi öğretmeni Yasemin DÜNDAR, Özel Yedi Çınar Ortaokulu öğretmeni Ayşegül Ünal, Özel Elazığ final İlkokulu öğretmeni Gamze BAL, Özel Elazığ Final İlkokulu öğretmeni Funda KAYMAZ'dan oluşan ve antrenörlüğünü Mezre Ortaokulundan Mustafa AKGÜN'ün yaptığı Kadın Masa Tenisi takımızın başarısı sonrasında Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK ekibimizi telefonla arayarak tebrik etti.

Öğretmenlerimizin elde ettikleri başarıdan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden müdür GÜRTÜRK,  Türkiye genelinde kurulan 107 kadın masa tenisi takımı arasından sıyrılarak büyük bir başarıya imza atan tüm öğretmenlerimizi ve eğitmenimizi tebrik ediyorum dedi.

Ankara'da yapılan ve 8 bölgeden takımların katıldığı final müsabakalarında dereceye giren takımımız 23 Kasım Cumartesi günü düzenlenecek olan madalya törenine Milli Eğitim Bakanımız Sayın Ziya SELÇUK ile Gençlik ve Spor Bakanı Sayın Mehmet Muharrem KASAPOĞLU' da katılacak.

Eğitim camiasında büyük bir heyecan yaratan ve öğretmenlerimizin de çeşitli branşlarda büyük ilgi göstererek katıldıkları Türkiye Öğretmenler Kupasında Türkiye birincisi olan Kadın Masa Tenisi takımımızı tebrik ediyoruz.

22-11-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.