ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Türkiye Şampiyonu Takımımızı Ağırladık.

Türkiye Şampiyonu Takımımızı Ağırladık.

Millî Eğitim Bakanlığına bağlı, resmî ve özel her tür ve seviyedeki eğitim kurumlarında görev yapan öğretmenlerimizin; Bakanlığımız 2023 Eğitim Vizyonu hedefleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde iletişim ve motivasyonun artırılması, okullar arasındaki iletişimin güçlendirilmesi için başlatılan Türkiye Öğretmenler Kupasında Türkiye 1.'si olan Kadın Masa Tenisi ekibimiz Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK'ü ziyaret etti.

Özel Eğitim Meslek Lisesi öğretmeni Yasemin DÜNDAR, Özel Yedi Çınar Ortaokulu öğretmeni Ayşegül Ünal, Özel Elazığ Final İlkokulu öğretmeni Gamze BAL, Özel Elazığ Final İlkokulu öğretmeni Funda KAYMAZ'dan oluşan ve antrenörlüğünü Mezre Ortaokulundan Mustafa AKGÜN'ün yaptığı Kadın Masa Tenisi takımımız Şube Müdürü Ferhat Emre ile birlikte İl Müdürü Gürtürk'ü ziyaret ederek aldıkları kupanın sevincini paylaştılar.

Öğretmenlerimizin elde ettikleri başarıdan büyük bir mutluluk duyduğunu ifade eden müdür GÜRTÜRK,  Türkiye genelinde kurulan 107 kadın masa tenisi takımı arasından sıyrılarak büyük bir başarıya imza atan tüm öğretmenlerimizi ve eğitmenimizi tebrik ediyorum. Öğretmenlerimizin bu başarısı bizleri de gururlandırmıştır. Son yıllarda hem okul takımlarımızın elde ettikleri başarılar, hem de öğretmenlerimizin bu güzel başarısı gelecek olan yeni başarıların da habercisi olacaktır dedi.

Milli Eğitim Müdürü Gürtürk birinci olan takımımızdaki öğretmenlerimizi Teşekkür Belgesi ile ödüllendirerek, Sayın Bakanımız Ziya Selçuk'un gönderdiği Başarı ve Katılım Belgelerini de öğretmenlerimize takdim etti.

20-01-202020-01-202020-01-202020-01-2020

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.