ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Üniversite Tanıtım Günleri Etkinliği Başladı

Üniversite Tanıtım Günleri Etkinliği Başladı

Elazığ İl Milli Eğitim Müdürlüğü ve Unilook Türkiye koordinesinde düzenlenen Üniversite Tanıtım Günleri'ne İl Milli Eğitim Müdürümüz Feyzi Gürtürk, eğitim yöneticileri,  üniversite temsilcileri, Unilook Türkiye Yöneticisi Caner Işkın ve lise öğrencileri katıldılar. 14 üniversitenin tanıtım yaptığı programa öğrenciler yoğun ilgi gösterdi. Program açılışında konuşma yapan Gürtürk;

"Bugün ülkemizin farklı coğrafyalarında yer alan üniversitelerimizi daha yakından tanımak, öğrencilerimiz ile üniversitelerimizi bir araya getirmek, çocuklarımıza doğru tercihler yapabilme fırsatını sunmak için bir araya toplanmış bulunmaktayız.

Kariyer yolculuğunda doğru ve bilinçli başlangıçlar yapmak başarıyı beraberinde getirir. Üniversitenin evrensel ve nitelikli bilim anlayışı, ulusal ve uluslararası başarıları, muazzam sosyal ve kültür imkanları, barınma ve değişim programları, burs olanakları ile öğrencilerine en üst düzeyde eğitim sunar.

Bu yıl üniversite sınavına girecek olan çocuklarımız tercihlerini gerçekleştirmeden önce bu kurumları yakından tanıyacak, üniversitelerimizin güçlü ve zayıf yönlerini görerek daha bilinçli bir tercih yapabilecektir.

Başarılarla dolu bir geleceğin kaliteli bir eğitimden geçtiğini asla unutmayın. Unilook Türkiye ile birlikte sizleri geleceğe ışık tutan birbirinden kıymetli üniversitelerimiz ile bir araya getiriyoruz.

Üniversite Tanıtım Günleri etkinliğimiz süresine ülkemizin 14 değerli üniversitesi  bu yıl sınava girecek olan lise son sınıfı öğrencilerimize kendilerini tanıtacak, daha sağlıklı ve isabetli tercih yapmalarına yardımcı olacaktır.

Bu güzel organizasyonun öğrencilerimize fayda sağlaması dileğiyle emeği geçen tüm arkadaşlarıma teşekkür ediyorum" dedi.

31-10-201931-10-201931-10-201931-10-201931-10-201931-10-2019

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.