ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi'nin Sporcu Öğrencileri İl Müdürümüz Mehmet YİĞİT'i Ziyaret Ettiler

Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi'nin Sporcu Öğrencileri İl Müdürümüz Mehmet YİĞİT'i Ziyaret Ettiler

Son aylarda sportif alandaki başarılarıyla adından sıkça söz ettiren Yahya Kemal Beyatlı Anadolu Lisesi bugün başarılı sporcu öğrencileriyle müdürlüğümüzü ziyaret etti.

Okul Müdürü Ali Rıza TAN ve sporcu öğrencilerimiz Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT'i ziyaret ederek başarılarını paylaştılar.

Antalya'da yapılan Taekwondo  Bölge müsabakalarında  Türkiye 3. Olan Emirhan OKŞAN,

Bitlis'te yapılan Gençler A Kategorisi Bilek Güreşi Bölge müsabakalarında Bölge 2'ncisi olan Ziver YILDIRIM,

Erzincan'da yapılan Okullar Arası Gençler B Kategorisi Bilek Güreşi müsabakalarında Bölge 2'ncisi olan Dilara KURNAZ ve 3'ncü olan Pınar ATAŞ,

Adıyaman'da yapılan Gençler Tenis gurup müsabakalarında Bölge 1'ncisi olan tenis takımı sporcuları Sude DEMİRKIRAN, Berna SANCAR, Nehir Güneş ÇİÇEKÇİ ve Ada Su UĞRAŞ  okul müdürü Ali Rıza TAN ve  Beden Eğitimi Öğretmeni Emel Mazılı ALTAŞ 'ın gözetiminde İl Müdürü Mehmet YİĞİT'i ziyaret ederek başarılarını paylaştılar. 

Milli Eğitim Müdürü Mehmet YİĞİT öğrencilerimizle sohbet ederek başarılarından dolayı hepsini ayrı ayrı tebrik etti.

Okullardaki akademik başarının yanında sportif başarıların da kendilerini memnun ettiğini ifade eden YİĞİT; okul müdürü Ali Rıza TAN ve Beden Eğitimi Öğretmeni Emel Mazılı Altaş'ı da tebrik etti.

26-04-202226-04-202226-04-202226-04-2022

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.