ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

YGS Öncesi Kaya Karakaya Fen Lisesi Pansiyonunda Kalan 12. Sınıf Öğrencileri İle Bir Araya Geldik.

YGS Öncesi Kaya Karakaya Fen Lisesi Pansiyonunda Kalan 12. Sınıf Öğrencileri İle Bir Araya Geldik.

              12 Mart Pazar günü yapılacak olan YGS öncesinde İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ Kaya Karakaya Fen Lisesi Pansiyonunda kalan 17 farklı okulun son sınıf öğrencileri ile bir araya geldi.

 

YGS öncesinde öğrencilerin moral ve motivasyonlarını yükseltmek ve sohbet etmek amacı ile Kaya Karakaya Fen Lisesi tarafından düzenlenen kahvaltılı toplantıya İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’da katıldı. 

Kaya Karakaya Fen Lisesi Pansiyonunda düzenlenen kahvaltılı toplantıya İl Müdürü BAĞLITAŞ’ın yanı sıra Okul Aile Birliği Başkanı ve İller Bankası Bölge Müdürü Ali TEKATAŞ, Okul Müdürü Yadin ÇELİK, okul müdür yardımcıları ve öğretmenler de katıldılar. 

Programda bir konuşma yapan okul müdürü Yadin ÇELİK İl Milli Eğitim Müdürü Ahmet BAĞLITAŞ’a katılımından dolayı teşekkür ederek; 

Pansiyonumuzda kalan 17 farklı okulun son sınıf öğrencilerine bugün bir moral kahvaltısı vererek onlarla bir araya gelmeyi planlamıştık. Bu fikrimizi Sayın İl müdürümüze iletince bizleri kırmayarak memnuniyetle öğrencilerimiz ile birlikte olacaklarını ifade ettiler ve aramıza katıldılar. Ben katılımlarından dolayı kendilerine teşekkür ediyorum dedi. 

İl Müdürü BAĞLITAŞ’ta yaptığı açıklamada böylesi güzel bir organizasyona katılmaktan duyduğu memnuniyeti ifade ederek; 

“Pazar günü sınava girecek olan sevgili öğrencilerimiz ile bir araya gelmekten büyük bir mutluluk duydum. Kaya Karakaya Fen Lisemizin pansiyonunda kalan 17 farklı lisemizden öğrencilerin katıldığı bu kahvaltılı toplantıda onlarla birebir görüşme imkanı bulmuş olmak bizler için oldukça  değerlidir. 

Değerli Öğrencilerim; 

Bu hafta sonu yapılacak olan YGS sınavının sizler için ne kadar önemli olduğunu biliyorum. Lise öğreniminiz boyunca bu sınava hazırlık yaptınız, hayatınızın bundan sonraki dönemlerini belirleyecek olan bu sınav elbette ki çok önemlidir. Ama şunu unutmayın ki bu sınav sizin son şansınız değildir.

Sınav öncesi hiçbir kaygı yaşamanızı istemiyoruz. Elinizden geldiğince programlı bir şekilde çalıştınız ve bugünlere geldiniz. 

İl Milli Eğitim Müdürlüğü olarak biz sizin sağlıklı bir ortamda sınava girebilmeniz için tüm tedbirlerimizi almış bulunmaktayız. Sınav motivasyonunuzu bozmadan bu sınava gireceğinize olan inancım tamdır. 

Bugün burada sizlerle olmamıza imkan sağlayan tüm idareci ve öğretmenlerinize, ayrıca bizlerle birlikte olan Okul Aile Birliği Başkanı ve İller Bankası Bölge Müdürü Sayın Ali TEKATAŞ’a  teşekkür ediyor, şimdiden hepinize başarılar diliyorum” dedi.

10-03-201710-03-201710-03-201710-03-201710-03-201710-03-201710-03-2017

 

 

 

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.