ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yöneticiliği Münhal Bulunan Kurum Listesi

Yöneticiliği Münhal Bulunan Kurum Listesi

2021 Yılı Eğitim Kurumlarına Yeniden Yönetici Görevlendirmeleri kapsamında, müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılığı boş bulunan eğitim kurumları ile 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan müdür, müdür başyardımcısı ve müdür yardımcılarından boşalacak eğitim kurumlarına ait listeler aşağıdadır. (Özel program ve proje uygulayan eğitim kurumları hariç)

İlan edilen liste 05/04/2021 tarihi itibariyle olup, Görevlendirme Takviminde belirtilen kontenjan girişine kadar, herhangi bir sebeple (Yargı/soruşturma kararları, emeklilik, istifa, yeni açılan kurum vb.) durumu değişen kurum olduğu takdirde, liste güncellenecek ve nihaî liste takvimde belirtilen tarihte MEBBİS'e işlenecektir. 4 veya 8 yıllık görev süresini tamamlayan yöneticilere ait liste güncellenerek web sayfamızda yayınlanmıştır.

Yeniden görevlendirilme başvurusunda bulunacak yöneticiler, başvurularını 12-16/04/2021 tarihleri arasında yapacaklardır. Ülkemizde görülen Covid-19 salgını nedeniyle başvurular elektronik ortamda alınacak ancak lüzum görülmesi halinde belgenin aslı talep edilebilecektir.

İlçe Millî Eğitim Müdürlüklerimiz elektronik ortamda aldıkları başvuru belgelerini yine elektronik ortamda en geç 19/04/2021 mesai bitimine kadar Müdürlüğümüze göndereceklerdir. 

Değerlendirme sonuçları ile itirazlar sonrası oluşacak kesin sonuçlar, Görevlendirme Takviminde belirtilen tarihlerde Müdürlüğümüz web sayfasında ilan edilecektir.

-MÜDÜRLÜĞÜ MÜNHAL BULUNAN KURUMLAR

-MÜDÜR BAŞYARDIMCILIĞI MÜNHAL BULUNAN KURUMLAR

-MÜDÜR YARDIMCILIĞI MÜNHAL BULUNAN KURUMLAR

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.