ELAZIĞ İL MİLLÎ EĞİTİM MÜDÜRLÜĞÜ

Yüreği Okuma Aşkı İle Dolu Abdullah NAZIRLI Hocayı Ziyaret Ettik.

Yüreği Okuma Aşkı İle Dolu Abdullah NAZIRLI Hocayı Ziyaret Ettik.

 

Elazığ’ın yetiştirdiği önemli değerlerden ve kanaat önderlerinden biri olan, ömrünü okumaya, yazmaya ve öğrenci yetiştirmeye vakfetmiş olan değerli hocamız Abdullah NAZIRLI’yı evinde ziyaret ettik. 

İlerleyen yaşına rağmen okuma aşkını yitirmeyen ve okumak için mercek kullanan Hafız Abdullah NAZIRLI hocayı ziyaret eden Milli Eğitim Müdürü Feyzi GÜRTÜRK Elazığ Her Yerde Okuyor Kampanyası ile ilgili olarak değerli hocamızı bilgilendirdi. 

Müdür GÜRTÜRK hem hayır duasını almak, hem değerli fikirlerinden istifade etmek için ziyaretine geldiğimiz Abdullah Hocamızın okuma azmini gördükçe başlatmış olduğumuz kampanyanın ne denli önemli ve büyük bir amaca hizmet ettiğini de görüyoruz. Bu şehirde yaşayan herkesin değerli hocamızı örnek almasını istiyoruz. Abdullah hocamız ilerleyen yaşına rağmen “Okumanın Yaşı Yok” Atasözünü tescillercesine elinde kitap ve merceği ile okuyor. 

Zamanlarının büyük çoğunluğunu akıllı telefonlar ve televizyon karşısında geçiren gençlerimiz ve ailelerimizin şu an değerli hocamızın okuma azmine şahit olmalarını isterdim. Öğrenmenin yaşı yok diyor hocamız, yaşamış olduğu koca bir ömre, elde ettiği büyük tecrübelere rağmen hala okuma ve öğrenme azmi ile yaşıyor. 

Biz Abdullah Hocamıza hem teşekkür etmek, hem hayır duasını almak, hem de başlatmış olduğumuz “Elazığ Her Yerde Okuyor” Kampanyası ile ilgili fikir ve katkılarını almak için ziyaretimizi gerçekleştirdik. Kendisinin örnek alınacak şahsiyeti, hayat tecrübeleri, okuma sevgisi bizim için oldukça değerlidir. Bugün buna şahit olduktan sonra azmimiz ve inancımız daha da artmıştır.

08-02-201808-02-201808-02-201808-02-201808-02-201808-02-2018

Cumhuriyet Mahallesi Lokman Hekim Sok. ELAZIĞ - 0 424 23850 24..25 ..26.. 27..28 ve 0 424 23379 97..98

MEB © - Tüm Hakları Saklıdır. Gizlilik, Kullanım ve Telif Hakları bildiriminde belirtilen kurallar çerçevesinde hizmet sunulmaktadır.